Migrate queue importer (2.0.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Synchronize
kn: ಮೇಳೈಸು

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ
