Migrate queue importer (2.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Label
oc: Etiqueta

en: Update
oc: Metre a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus
