Migrate queue importer (2.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Update
te: తాజాకరించు

en: About
te: గురించి
