Migrate queue importer (2.1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: ID
eo: Identigilo
