Migrate queue importer (2.1.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Migration
nl: Migratie
