Migrate queue importer (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Migration
ca: Migració
