Migrate queue importer (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Interval
lv: Intervāls

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Migration
lv: Migrācija
