Migrate queue importer (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Label
da: Etiket

en: Update
da: Opdatér

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Synchronize
da: Synkronisér

en: Migration
da: Migrering
