Migrate queue importer (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Update
eu: Eguneratu

en: Interval
eu: Bitartea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
