Migrate queue importer (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: Update
ar: تحديث

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Synchronize
ar: تزامن
