Migrate queue importer (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
