Migrate queue importer (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Update
pt: Atualizar

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Interval
pt: Intervalo

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Synchronize
pt: Sincronizar

en: Migration
pt: Migração
