Migrate queue importer (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
