Migrate queue importer (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Label
sv: Etikett

en: Update
sv: Uppdatera

en: Sync
sv: Synkronisera

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Interval
sv: Intervall

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Synchronize
sv: Synkronisera

en: Migration
sv: Migrering
