Migrate queue importer (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Label
de: Beschriftung

en: Update
de: Aktualisieren

en: Sync
de: Synchronisierung

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Interval
de: Intervall

en: Machine name
de: Systemname

en: About
de: Über

en: Synchronize
de: Synchronisieren

en: Ignore dependencies
de: Abhängigkeiten ignorieren

en: Entity %label has been deleted.
de: Die Entität %label wurde gelöscht.
