Migrate queue importer (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Update
gl: Actualizar

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Interval
gl: Intervalo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
