Migrate queue importer (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Interval
el: Περίοδος

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Synchronize
el: Συγχρονισμός
