Migrate queue importer (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Sync
fa: همگام‌سازی

en: ID
fa: شناسه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Interval
fa: دوره

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Synchronize
fa: همگام سازی
