Migrate queue importer (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट

en: ID
mr: आय डी
