Migrate queue importer (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Label
ro: Etichetă

en: Update
ro: Actualizare

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Synchronize
ro: Sincronizează

en: Migration
ro: Migrare
