Migrate retry (2.0.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Every hour
uk: Щогодини

en: 1 day
uk: 1 день

en: Migrate
uk: Міграція

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: Every cron run
uk: Кожний запуск крону

en: Cron Settings
uk: Налаштування крону

en: Delay time
uk: Час затримки
