Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन
