Migrate Silverstripe (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Path
sv: Sökväg

en: Created
sv: Skapad

en: Migrate
sv: Migrera
