Migrate SPIP (1.0.0) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Article
cs: Článek

en: Articles
cs: Články

en: Comments
cs: Komentáře

en: Tags
cs: Štítky

en: File
cs: Soubor

en: Date
cs: Datum

en: Links
cs: Odkazy

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Access
cs: Přístup

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Files
cs: Soubory

en: File ID
cs: ID souboru

en: User login
cs: Přihlášení

en: Users
cs: Uživatelé

en: Lists
cs: Seznamy

en: Apply
cs: Použít

en: Extension
cs: Přípona

en: About
cs: Popis

en: Migration
cs: Migrace

en: Parent ID
cs: ID rodiče

en: Align center
cs: Zarovnat na střed

en: Align right
cs: Zarovnat vpravo

en: Abbreviation
cs: Zkratka

en: Forum ID
cs: ID fóra

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Use local files for reusable media.
cs: Zařazuje lokální soubor do knihovny médií k opětovnému použití.

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.
