Migrate SPIP (1.0.0) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Article
is: Grein

en: Articles
is: Greinar

en: Comments
is: Ummæli

en: Tags
is: Efnisorð

en: File
is: Skrá

en: Date
is: Dagsetning

en: Links
is: Hlekkir

en: Test
is: Prófa

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Access
is: Aðgangur

en: Updated
is: Uppfært

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Files
is: Skrár

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Users
is: Notendur

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um
