Migrate SPIP (1.0.0) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Articles
ml: ലേഖനങ്ങൾ

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Access
ml: പ്രവേശനം
