Migrate SPIP (1.0.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Articles
se: Artihkkalat

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: About
se: Birra
