Migrate SPIP (1.0.1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Article
af: Artikel

en: Articles
af: Artikels

en: Comments
af: Kommentaar

en: Tags
af: Etikette

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Test
af: Toets

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Comment
af: Kommentaar

en: User login
af: Aanmelding

en: Users
af: Gebruikers

en: comments
af: kommentaar

en: Apply
af: Pas toe
