Migrate SPIP (1.0.1) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Align center
bo: དཀྱིལ་དུ་སྙོམ་སྒྲིག

en: Align right
bo: གཡས་སུ་སྙོམས་སྒྲིག

en: Abbreviation
bo: བསྡུས་ཚིག
