Migrate SPIP (1.0.1) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Article
ht: Atik

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Image
ht: Imaj

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Files
ht: Fichye

en: Comment
ht: Komantè

en: Apply
ht: Aplike

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ht: Itileze <em>atik yo</em> pou kontni ki depann de tan an tankou nouvèl, kontni laprès oubyen pòs blog.

en: Full HTML
ht: HTML konplè
