Migrate SPIP (1.0.1) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Article
lv: Raksts

en: Articles
lv: Raksti

en: Comments
lv: Komentāri

en: Tags
lv: Birkas

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Links
lv: Saites

en: Test
lv: Tests

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Access
lv: Piekļuve

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Files
lv: Faili

en: Comment
lv: Komentārs

en: File ID
lv: Faila ID

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Users
lv: Lietotāji

en: comments
lv: komentāri

en: Document
lv: Dokuments

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Editor
lv: Redaktors

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: About
lv: Par

en: Migration
lv: Migrācija

en: Parent ID
lv: Vecāka ID

en: Align center
lv: Centrēt

en: Align right
lv: Pakārtot pa labi

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Full HTML
lv: Pilns HTML
