Migrate SPIP (1.0.1) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Access
mn: Хандалт

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Files
mn: Файлууд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: File ID
mn: Файл ID

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
