Migrate SPIP (1.1.0) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Article
bg: Статия

en: Comments
bg: Коментари

en: Tags
bg: Таг

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Test
bg: Тест

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Updated
bg: Обновено

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: Comment
bg: Коментар

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Users
bg: Потребители

en: comments
bg: коментари

en: Apply
bg: Търси

en: Abbreviation
bg: Съкращение
