Migrate SPIP (1.1.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Settings
br: Arventennoù

en: Editor
br: Embanner

en: About
br: Diwar-benn
