Migrate SPIP (1.1.0) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Article
mr: लेख

en: Articles
mr: लेख

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: File
mr: फाईल

en: Date
mr: दिनांक

en: Test
mr: चाचणी

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Updated
mr: सुधारित

en: Files
mr: फाईल्स

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: User login
mr: सदस्य आगमन
