Migrate SPIP (1.1.0) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Tags
oc: Etiquetas

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Test
oc: Testar

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: Access
oc: Accès

en: Section
oc: Seccion

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Files
oc: Fichièrs

en: Comment
oc: Comentari

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Users
oc: Utilizaires

en: comments
oc: comentaris

en: Apply
oc: Aplicar

en: About
oc: A prepaus

en: Abbreviation
oc: Abrevacion

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.
