Migrate SPIP (1.1.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Comments
sq: Komente

en: Tags
sq: Etiketat

en: Date
sq: Data

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Comment
sq: Komenti

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Users
sq: Përdorues

en: comments
sq: komente

en: About
sq: Informacione

en: Abbreviation
sq: Shkurtim
