Migrate SPIP (1.1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Anchor
bo: གནས་ས

en: Bold
bo: སྦོམ་བྲིས

en: Align center
bo: དཀྱིལ་དུ་སྙོམ་སྒྲིག

en: Align right
bo: གཡས་སུ་སྙོམས་སྒྲིག

en: Horizontal rule
bo: འཕྲེད་ཐིག
