Migrate SPIP (1.1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Link
cs: Odkaz

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Bold
cs: Tučné

en: Align center
cs: Zarovnat na střed

en: Align right
cs: Zarovnat vpravo

en: Horizontal rule
cs: Vodorovná linka
