Migrate SPIP (1.1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: List
da: Vis

en: Anchor
da: Anker

en: Bold
da: Fed

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Tables
da: Tabeller

en: Align center
da: Centreret

en: Align right
da: Højrejusteret

en: Horizontal rule
da: Vandret streg
