Migrate SPIP (1.1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: List
it: Elenco

en: Anchor
it: Ancora

en: Bold
it: Grassetto

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Align center
it: Centrato

en: Align right
it: Allineato a destra

en: Horizontal rule
it: Riga orizzontale
