Migrate SPIP (1.1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: Link
lv: Saite

en: Anchor
lv: Novietot

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Align center
lv: Centrēt

en: Align right
lv: Pakārtot pa labi

en: Horizontal rule
lv: Horizontāla atdalošā līnija
