Migrate SPIP (1.1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: List
ps: لړ

en: Link
ps: تړونی

en: Anchor
ps: استل

en: Bold
ps: زغرد

en: Align center
ps: منځ پرليکون

en: Align right
ps: ښی پرلیکون
