Migrate SPIP (1.1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: List
sv: Lista

en: Link
sv: Länk

en: Anchor
sv: Ankare

en: Bold
sv: Fet

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Tables
sv: Tabeller

en: Align center
sv: Centrera

en: Align right
sv: Högerjustera

en: Horizontal rule
sv: Horisontell linje
