Migrate SPIP (1.1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: List
tr: Liste

en: Link
tr: Bağlantı

en: Anchor
tr: Yer imi

en: Bold
tr: Koyu

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Align center
tr: Ortala

en: Align right
tr: Sağa yasla

en: Horizontal rule
tr: Yatay çizgi
