Migrate SPIP (1.1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: List
vi: Danh sách

en: Link
vi: Liên kết

en: Anchor
vi: Điểm neo

en: Bold
vi: In Đậm

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: Align center
vi: Canh giữa

en: Align right
vi: Canh phải

en: Horizontal rule
vi: Đường ngang
