Migrate SPIP (1.1.2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: List
bs: Izlistaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Tags
bs: Tagovi

en: Date
bs: Datum

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Comment
bs: Komentar

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Users
bs: Korisnici

en: Apply
bs: Primjeni

en: Full HTML
bs: Kompletan HTML
