Migrate SPIP (1.1.2) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Abbreviation
dz: སྡུད་ཚིག།
