Migrate SPIP (1.1.2) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: List
gu: સૂચિ

en: Article
gu: લેખ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Date
gu: તારીખ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: comments
gu: ટિપ્પ્ણીઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Align center
gu: મધ્યમાં ગોઠવો

en: Align right
gu: જમણી બાજુ ગોઠવો

en: Abbreviation
gu: સંક્ષિપ્ત
