Migrate SPIP (1.1.2) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: List
ka: სია

en: Article
ka: სტატია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Tags
ka: ტეგები

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Test
ka: ტესტი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Anchor
ka: ბმული

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Files
ka: ფაილები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: comments
ka: კომენტარები

en: Abbreviation
ka: აბრევიატურა
